Net als bij Bram heeft Karin weer een maandje noeste handarbeid geleverd. Ladies & Gentlemen: Its Finished!
Ook ditmaal weer naar eigen ontwerp. Met Paintshop, de scanner en wat verzamelde kaartjes van LJ Vis is een nieuw en uniek ontwerp gemaakt. Vervolgens met een Pattern Maker de afbeelding omgezet naar een kruissteek borduurpatroon waar je mee kunt werken. Dat is nog een heel gedoe om alles terug te brengen naar 25 kleuren.
7 mei: start met borduren
13 mei: vlaggetjesdag
6 juni: de laatste steekjes
Iedereen was er blij mee. Ik omdat ik een maandje lekker kon gamen tijdens de werkzaamheden, Karin dat ze nu kan gaan studeren voor haar examen aanstaande vrijdag, Wendy met de prachtige ingelijste geboortelap en Brammetje omdat hij een kadootje mocht uitpakken. Alleen de lijstenmaker was wat minder vrolijk, blijkbaar was het nogal wat werk geweest de stof op te spannen, maar daar werd hij voor betaald toch?. Het eindresultaat mag er wezen!





hoi,
zag vandaag via google deze geweldige geboortelap en zie dat je hem zelf ontworpen hebt! vind hem ook ontzettend gaaf, mijn zusje is nu zwanger van de eerste en wil hem graag voor haar gaan borduren. mijn vraag is of je het borduurpatroon en de kleuren die je gebruikt hebt aan mij wil doorgeven (evt tegen betaling)
groetjes manja